GO HOME - zał. 2008

REALIZACJE

HȁCKER – niemiecka gwarancja, niezawodność, solidność

KAM – polska tradycja, doświadczenie, prestiż

Realizacja kuchni na bazie mebli marki Hacker z wykorzystaniem frontów Lotus – mdf pokryty matowym tworzywem sztucznym. Szeroki, płaski niemalże ramiak nadaje całości spokojnego, klasycznego charakteru. Połączenie mebli z czarnym, granitowym blatem podkreśla elegancję aranżacji a czerwone dodatki ożywiają klimat pomieszczenia.

Ta zamknięta kuchnia jest świetnym przykładem na to jak poprzez przemyślaną aranżację można zagospodarować niewielką przestrzeń tak, aby była funkcjonalna i cieszyła oko. Połączenie bieli, czerni oraz niełatwego do zdefiniowania koloru KASCHMIR z ognistym blatem z palisandru.

Ultranowoczesna kompozycja, w której wykorzystane zostały fronty Comet z programu Classic – struktura pokryta żywicą melaminową w kolorze jasnego betonu. Tradycyjne uchwyty zastąpione zostały listwami podchwytowymi w kolorze stali szczotkowanej. Doskonałe wyposażenie wnętrza szafek podkreśla oświetlenie w szklanych bokach szuflad a surowy klimat wnętrza przełamuje naturalna zieleń.

Aranżacja stworzona w oparciu o jasne, chłodne kolory, w tym przypadku program Laser soft – fronty z płyty mdf pokryte lakierowanym laminatem. Jasna matowa szarość w zestawieniu z bielą, laminowane białe blaty z delikatną strukturą a wszystko to ocieplone drewnem na ścianie. Duże powierzchnie blatów roboczych oraz wysokie szafy na sprzęt agd tworzą harmonijną i funkcjonalną całość.

Klasyka gatunku czyli w roli głównej fronty Bristol – fornirowany jesion barwiony na delikatny kremowy kolor Magnolia. Na szafkach zamontowano ciemny blat kamienny, natomiast na wyspie beżowy kwarcyt. Wolnostojąca kuchnia gazowa dopasowana jest kolorystycznie do całości, powodując tym samym, iż całe wnętrze jest absolutnie nieszablonowe.

Specjalna oferta dla firm i inwestorów

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

KONTAKT