GO HOME - zał. 2008

O FIRMIE GO HOME

Nasza firma powstała z pasji ludzi, którzy specjalizują się w projektowaniu przestrzeni, aranżacji wnętrz.

Zajmujemy się projektowaniem oraz sprzedażą mebli pod wymiar, w oparciu o doskonałą jakość oferowanych przez nas produktów. Zadbamy o jakość i funkcjonalność twoich mebli w oparciu o najwyższej jakości materiały. Inwestując w nas masz gwarancje, że otrzymasz wysoką jakość mebli za rozsądnie wydane pieniądze.

Wystarczy przyjść  do nas z dokładnym rzutem pomieszczenia, w oparciu o który zaprojektujemy Twoją kuchnie. Kluczowe jest dla nas poznanie potrzeb klienta oraz członków jego rodziny aby przestrzeń kuchenna była w 100%  dopasowana do oczekiwań oraz gustu jej użytkowników.

Jako osoby zajmujące się kompleksowo projektowaniem wnętrz wiemy, jakie znaczenie ma  aranżacja kuchni, tak aby była spójna z pozostałymi pomieszczeniami. Podzielimy się własnymi doświadczeniami , pomożemy w doborze materiałów, zestawieniu kolorów oraz sprzętu AGD.

Projekt wykonamy w oparciu o program 3D, przez co po raz pierwszy zobaczysz Swoją kuchnię – najbardziej lubiany etap przez klientów.

Jeśli zdecydujesz się na realizację inwestycji u nas, nasz projektant dokona osobiście obmiaru pomieszczenia wraz z dokumentacją fotograficzną oraz pomoże w zaplanowaniu usytuowania przyłączy. Montażu mebli kuchennych wykonamy przez wyspecjalizowaną ekipę w dogodnym przez Państwa terminie.

Podchodzimy indywidualnie do każdego wnętrza, cenimy funkcjonalność, komfort, estetykę oraz piękno, dzięki temu tworzymy nietuzinkowe, oryginalne aranżacje zarówno nowoczesne jak i klasyczne.

esse-082-2000px
esse-047-2000px
esse-059-2000px

Specjalna oferta dla firm i inwestorów

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

KONTAKT