GO HOME - zał. 2008

MEBLE KUCHENNE Häcker

HȁCKER – niemiecka gwarancja, niezawodność , solidność

Studio Go Home jest autoryzowanym przedstawicielem firmy HȁCKER,  producenta niemieckich mebli kuchennych, który za swoją solidność, niezawodność,  jakość , nowoczesny design i funkcjonalność  zyskała zaufanie w branży oraz klientów na całym świecie.

ikonki-11

Häcker Systemat

Ambitny i designerski systemowy koncept kuchenny

Dobry design przekonuje nas do siebie poprzez syntezę kreatywnej, a jednocześnie dobrze przemyślanej aranżacji. Nasz inteligentny system z niezależnym, jasno zdefiniowanym podziałem rastrowym i bogatym wyborem szerokości, głębokości i wysokości szaf i innych elementów kuchennych, pozwala na wysoko zaangażowaną swobodę aranżacyjną. Bardzo wytrzymałe, komfortowe szuflady, wyjątkowe rozwiązania regałów i szaf, zintegrowane koncepcje oświetleniowe i wyrafinowane wyposażenie wewnętrzne gwarantują ze swojej strony optymalne zagospodarowanie przestrzenne i doskonałą funkcjonalność. Indywidualne rozwiązania idą tu w parze z designem i funkcjonalnością, co powoduje, że kuchnia staje się miejscem niezapomnianych przeżyć zarówno kulinarnych, jak i estetycznych. Kuchnia staje się miejscem na nowoczesny sposób życia. Nowoczesna architektura kuchenna uwzględnia nowe, indywidualne formy mieszkania i jego aranżacji.

ikonki-07

Häcker Emotion

Ekstrawagancki koncept aranżacyjny

Nowoczesny wygląd wymaga nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych, które wykraczają poza pojęcie i wygląd zwykłej kuchni. Meble w połączeniu z kreatywnymi pomysłami zezwalają na realizację wszelkiego rodzaju pomysłów aranżacyjnych. Materiały o najwyższej jakości – używane do produkcji frontów, korpusów i wszelkiego rodzaju okuć, doprowadzone do perfekcji systemy organizacji szuflad i szaf, jak i innowacyjna technika świetlna, wyróżniają ten designerski program. Myślą przewodnią „emotion” są ekskluzywne i indywidualne rozwiązania skierowane do bardzo wymagającego klienta. Ekstrawagancki design o zrównoważonej geometrii odzwierciedla smak międzynarodwej klienteli i uwzględnia wszystkie aspekty wielkomiejskiego stylu życia.

  • „emotion” i „emotionART” postrzegane są jako koncepty nie zadawalające się przeciętnym spektrum aranżacyjnym, tylko tym bardzo wyjątkowym. Bezuchwytowy wariant „emotion” pozwala na realizację bezgranicznej różnorodności pomysłów i na zatarcie widocznych linii między pomieszczeniem kuchennym a mieszkalnym – dla bezgranicznej indywidualności.
  • „emotionNOVA” otwiera zupełnie nowy punkt widzenia na architekturę wnętrz. Aranżacje definiują na nowo zrozumienie dla pomieszczeń, pomysłów i śmiałych idei. Miękkie zaoblenia wchodzą w korelację z ostrą geometrią i po prostu fascynują. Tu Hightech odbierany jest jako wyjątkowo harmonijny. Za płaską powierzchnią frontów ukryta jest pragmatyczna funkcjonalność.

Specjalna oferta dla firm i inwestorów

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

KONTAKT