GO HOME - zał. 2008

MEBLE KUCHENNE Häcker

HȁCKER – niemiecka gwarancja, niezawodność , solidność

Studio Go Home jest autoryzowanym przedstawicielem firmy HȁCKER,  producenta niemieckich mebli kuchennych, który za swoją solidność, niezawodność,  jakość , nowoczesny design i funkcjonalność  zyskała zaufanie w branży oraz klientów na całym świecie.

Häcker Classic

Ekonomiczny koncept kuchenny

Ta młoda i nowoczesna seria kuchenna to meble kuchenne o różnych stylach. Nasz produkt „classic” oferuje Państwu fascynująco dużo możliwości różnorodnych zestawień, wyposażeń i dodatków kuchennych. Dzięki wielu funkcjom nawet zwykłe, codzienne gotowanie urasta do rangi prawdziwego przeżycia. Bazując na klasycznej wysokości szafek dolnych 720 mm macie Państwo do wyboru wiele standardowych wymiarów szafek uzupełnionych o różne wysokości cokołów. Możecie Państwo skomponować kuchnię według własnych życzeń i wymagań. Dzięki wysokojakościowym, odpornym i łatwym w utrzymaniu materiałom, radość z kuchni będzie trwała przez długi czas. Również korzystny stosunek jakości do ceny umożliwia zastosowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego gustu.

  • „classicART” uzupełnia argumenty przemawiające za kuchniami „classic” poprzez swój bezuchwytowy design. Nowoczesne, przejżyste planowanie, nienaruszona forma frontów idą w ślad za nurtem planowania prostych linii i przedstawiają ekonomiczne kuchnie w ciekawym świetle. Dzięki takim możliwościom uzyskujemy nie tylko ciekawe rozwązania do pomieszczeń kuchennych, ale również do pomieszczeń mieszkalnych.

Specjalna oferta dla firm i inwestorów

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

KONTAKT