GO HOME - zał. 2008

MEBLE KUCHENNE WFM

WFM – polska tradycja, doświadczenie, prestiż.

WFM Kuchnie  – jesteśmy również partnerem handlowym największej w Polsce fabryki produkującej meble kuchenne. WOLSZTYŃSKIE FABRYKI MEBLI – to rozpoznawalna w  Polsce marka mebli kuchennych, należąca do grupy SZYNAKA MEBLE,  która swoją działalność opiera na profesjonalizmie, funkcjonalności i  empatii.

ikonki-05

WFM & MOELKE

Styl, elegancja i wyjątkowe połączenia wzornicze

Moelke kuchnie to wysoka jakość i nowoczesny design, ale to również kompromis zapewniający funkcjonalność i trwałe materiały w cenie przystępnej dla szerokiego grona Klientów. Styl, nowoczesna prostota, elegancja oraz wyjątkowe połączenia wzornicze to cechy charakterystyczne kuchni moelke.

Spotyka się tu jakość na odpowiednim poziomie, nowoczesne wzornictwo oraz wysoko ceniona przez wszystkich użytkowników wyjątkowa funkcjonalność kuchni.

Aktualne trendy wzornicze znajdą Państwo na frontach z laminatu, folii oraz okleiny dębowej. Wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorów, pozwalającej na stworzenie atrakcyjnej i modnej kuchni. Zestaw szafek dostępny w linii gwarantuje zaprojektowanie w pełni ergonomicznej kuchni w odpowiednim standardzie.

Producentem kuchni jest należący do Grupy Szynaka Meble zakład w Wolsztynie, posiadający ponad 60 lat doświadczenia w produkcji mebli kuchennych. Stabilne zaplecze w postaci tak renomowanego producenta to gwarancja dobrej jakości produktu i serwisu.

Specjalna oferta dla firm i inwestorów

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

KONTAKT